Wydarzenia

 
 
TOMASZ KAROLAK - STAND UP
  "50 i co?" czyli muzyczne przygody Tomasza.
Rockowo gadany stand up muzyczny.
 
09 Marca godz. 20.00
 
Najnowsze dziecko i autorski show Tomasza Karolaka, który jest podsumowaniem jego dotychczasowej drogi jako aktora ale również muzyka i wokalisty. Bogate życie artystyczne, skłoniło artystę do podzielenia się ze światem jego przeżyciami. Cięty a zarazem inteligentny i pozbawiony skrupułów, rockowy język Tomka, wprowadzi Was w świat show biznesu jakiego nie znacie. Stand up przedzielony piosenkami śpiewanymi na żywo przez Tomasza, które towarzyszą mu do tej pory w jego drodze artystycznej.
 
Lemon Tree
ul.Zachodnia 38
tel.798 110 522
 
Bilety : https://biletyna.pl/stand-up/Tomasz-Karolak/Lomianki
 
 

Maciej Komorowski Band !!!

10 marca godz.20.00

Polskie śpiewne teksty, wyskokowe groovy i esencjonalna mieszanka brzmień gitary elektrycznej z domieszką akustycznej urody dźwięku to autorski repertuar Macieja Komorowskiego, który ciężko ubrać w ramy gatunku muzycznego, ponieważ młoda i sprawna ekipa solidnie bawi się muzyką. Już w marcu, jeszcze przed nagraniami w kultowym Izabelin Studio, specjalnie dla Państwa w Lemon Tree zapraszamy na przesłuchanie: Maciej Komorowski i Band.
 
Lemon Tree
ul.Zachodnia 38
tel.798 110 522
 

BAiKA czyli Banach i Kafi !!!

12 marca godz.20.00

Banach (lider, gitarzysta, kompozytor, lider Hey, Indios Bravos) i Kafi Sondej od 2015 roku tworzą zespół muzyczny, w którym tworzą muzykę nie dającą się wcisnąć w żadne ramy. Znający twórczość Piotra Banacha wiedzą że doskonale porusza się w każdym kierunku muzycznym.
BAiKA już kilka razy gościła na naszej scenie i za każdym razem było to muzyczne święto. Tym razem będziemy mieli przyjemność posłuchać kilku nowych utworów, które niebawem pojawią się na kolejnej Ich płycie.
 
Lemon Tree
ul.Zachodnia 38
tel.798 110 522
 
 

Wojewoda JAMZ Experienc !!!

17 marca godz.20.00

Bilety dostępna na biletyna.pl lub w dniu koncertu.
https://biletyna.pl/kon.../Wojewoda-JAMZ-Experience/Lomianki
Wojewoda JAMZ Experience – to koncertowe doświadczenie niespotykane na krajowym rynku muzycznym. Trzech wykonawców w oryginalny sposób łączy nowe brzmienia i elektroniczne instrumenty z klasyczną sekcją rytmiczną. Na repertuar, składający się wyłącznie z własnych utworów, składają się spokojne ballady, delikatne utwory w stylistyce bluesa jak również mocniejsze brzmienia w blues rockowych a nawet rockowych utworach.
https://www.youtube.com/watch?v=CThStWC2ymA
Mariusz ‘Kudłaty’ Wojewoda – multiinstrumentalista, kompozytor, autor tekstów. Ma na koncie nagrane i wydane trzy płyty w różnych formacjach muzycznych.
Wielokrotny uczestnik największych festiwali bluesowych w Polsce (Rawa Blues, Suwałki Blues, Blues nad Bobrem). Założyciel zespołu ElectroAcoustic, z którym w 2021 roku wydał płytę „The New Beginning”.
https://www.youtube.com/watch?v=i9E-Wy82ALs
 
 
Lemon Tree
ul.Zachodnia 38
tel.798 110 522
 
 

Weekend Św. Patryka z Funky Tank - koncert specjalny.

18 marca godz.20.00

Zapraszamy na kolejny z serii KONCERTÓW SPECJALNYCH.
Funky Tank określa swój styl jako FUNKY’REGGAE’ROLL. Ma na swoim koncie 2 nagrane płyty.
Zespół stanowi czterech muzyków znanych ze współpracy z czołówką polskiej sceny rockowej i nie tylko. Długo można by wymieniać ale wystarczy wspomnieć ODDZIAŁ ZAMKNIĘTY, REZERWAT, Collage, Yokashin, Artura Gadowskiego, Marka Piekarczyka, Krzysztofa Jaryczewskiego czy Tadeusza Woźniaka.
Na czele zespołu stoją: charyzmatyczny wokalista, kompozytor i autor tekstów Zbyszek Bieniak, oraz gitarzysta Piotr Trela. Wspierają ich: Michał Kłopocki – perkusja i Andrzej „Pierwiastek” Potęga – bas.
Tym razem koncert będzie miał charakter bardzo SPECJALNY. Oprócz własnego repertuaru doprawionego improwizacjami, będziemy mogli usłyszeć utwory formacji w których grają lub grali muzycy zespołu Funky Tank.

BILETY w cenie 35zł dostępne będą w klubie.
Rezerwacja telefoniczna pod numerem +48 728 089 199
 

 

Lemon Tree
ul.Zachodnia 38
tel.798 110 522
 
 

ZAVADZIA i PRZYJACIELE !!!

24 marca godz.20.00

Adam Wolski, Andrzej Krzywy, Darek Boratyn, Karolina Leszko, Piotr Foreman Foryś, Wojtek Kubiak, Zbyszek Bieniak, Andrzej Majewski, Andrzej "Pierwiastek" Potęga i Michał Biernacki to GOŚCIE zorganizowanego przez Krzysztofa Zawadkę koncertu.
Impreza będzie muzyczną ilustracją drogi artystycznej popularnego ZAVADZI. Usłyszymy kompozycje których autorem w większości przypadków jest Krzysztof Zawadka, utwory formacji w których ZAVADZIA grywał a także nowe propozycje.
ZAPRASZAMY.

Lemon Tree
ul.Zachodnia 38
tel.798 110 522
 
 

Kraków Street Band !!!

26 marca godz.20.00

 

Powracamy w gościnne progi Łomiańskiego Lemon Tree z wiosennym otwarciem naszej trasy dziesięciolecia! Zagramy nowinki z płyty "Czekanie", ale jak to u nas, znajdzie się miejsce na szlagier lub dwa. Zapraszamy!!!

Wejście https://biletyna.pl/koncert/Krakow-Street-Band/Lomianki?fbclid=IwAR2f6azjW0COQjNNSEyIsieay34GhWu8aPMRpLC_68LKKGVgq6bweKFndIQ

 

Lemon Tree
ul.Zachodnia 38
tel.798 110 522