Wydarzenia

 
 
 
Główny Zawór Jazzu !!!
 
07 czerwca godz. 20.00
 
Główny Zawór Jazzu to energiczny projekt łączący pozornie niedostępne wariacje nurtów jazzowych z wszechobecną muzyką pop. Znane z rozgłośni radiowych polskie przeboje przedstawione są w swingowych aranżacjach, zabierając słuchacza w podróż po zadymionych klubach lat 30-tych, 40-tych i 50-tych. Ośmioosobowy skład z Poznania łamie bariery międzygatunkowe w utworach takich gwiazd jak Monika Brodka, Kayah czy Perfect i wielu, wielu innych. Odbiorcy serwowana jest nietuzinkowa mieszanka płynąca pełnią brzmienia wprost przez Główny Zawór Jazzu.
 
Oprócz regularnych koncertów zespół promuje swoją muzykę poprzez nagrania, które dostępne są na YouTube:
 
Cichosza - Grzegorz Turnau (Swing Cover)
https://youtu.be/a9WkLFj8TS4?si=rNjOv6oerSCwfIXq
 
Błąd - Łona i Webber (Gypsy Swing Cover)
https://youtu.be/t77TtkYAK_g?si=iyCBHvZUvUTsfO6C
 
Granda - Brodka (Retro Blues Cover)
https://youtu.be/81IrrlGEHe0?si=RbLApFwgvWnrScrg
 
Wejście: 50 zł
 
Rezerwacje: 798 110 522, 506 800 055
 
 
KnedLove !!!
 
08 czerwca godz. 20.00
 
Knedlove zaprasza na koncert promujący płytę “Triumf sztuki nad rozumem”.
Muzyka Knedlove to połączenie soulu, folku, rocka i bluesa. Pierwsze single z nowej płyty rozeszły się szerokim echem w mediach (min. Program Trzeci Polskiego Radia, Radio 357, Radio Katowice, Radio Kraków, czy Radio Lublin) i zdobyły uznanie krytyków, a to dopiero zapowiedź tego, co przygotowali dla słuchaczy Eliza Sicińska i Kacper Chmura.
 
A tu troszkę Ich muzyki :https://www.youtube.com/@knedlove
 
Wejście 30 zł

Rezerwacje: 798 110 522, 506 800 055
 
 
Faceci czyli Bryndal i Boratyn !!!
 
14 czerwca godz. 20.00
 
Koncert "Nostalgia w promocji” - dwie znane postaci polskiej sceny połączyły siły we wspólnym projekcie!
Koncert zespołu Faceci to nie tylko wydarzenie muzyczne, ale również pewnego rodzaju spektakl - spotkanie z Artystami tworzącymi ten kreatywny kolektyw:

Dariusz Boratyn - wokalista, kompozytor, gitarzysta i dusza człowiek, to on firmuje swoim głosem projekt i jest autorem muzyki do tego przedstawienia
 
Rafał Bryndal - autor tekstów, którego wiersze stanowią pretekst do tego spotkania.
 
Przedstawienie to przede wszystkim koncert składający się z nostalgicznych piosenek w akustyczno-folkowych aranżacjach i pełnych życia opowieści do nich nawiązujących. Większość utworów tego przedstawienia to premierowy materiał, który znajdzie się na debiutanckiej płycie Facetów „Nostalgia w promocji“.
 
 
Wejście : 40zł
 
Rezerwacje: 798 110 522, 506 800 055
 
Sad Smiles( laureaci festiwalu w Jarocinie) zagrają w Lemon Tree !!!
 
 
21 czerwca godz.20.00
 
Sad Smiles
 
To jest ich czas! W tym roku zagrali na głównej scenie OFF Festivalu Artura Rojka, na głównej scenie Jarocin Festiwalu (wygrali przegląd kapel) oraz na Watermill Festivalu w Niemczech!
 
- Ten zespół ma wszystko: pasję, charyzmatycznego wokalistę, urocze chórki i młodzieńczy, ale bardzo już dojrzały, bunt. "Gówniarze" - pomyślelibyście. A i tekstów, i grania mogą pozazdrościć niejedni, którzy występują od dekad.
- pisze o naszym zespole Sad Smiles Oliwia Kopcik w portalu Muzyka Interia.pl
 
Sad Smiles to zespół złożony z czterech nastolatków, którzy kochają muzykę. Średnia wieku w kapeli to… 17 lat, a już piszą dojrzałe teksty, komponują muzykę i tworzą własne piosenki.
Mają na koncie wygraną w kilku przeglądach (z Jarocinem na czele), zagrali też wiele koncertów, między innymi przed Pawłem Domagałą, zespołem Raz Dwa Trzy czy grupą Happysad, supportowali też The Subways podczas ich polskiej trasy. Sad Smiles wystąpili przed rokiem na na CieszFanów Festivalu oraz na Takt Festivalu (Serbia – jako headliner), jesienią zagrali na Great September, największym showcasie w Polsce. Tuż po występie na żywo otrzymali… propozycję kontraktu! Nie ma się co dziwić, to sceniczne zwierzęta! Koncerty to ich największa siła!

Ten rok też jest pełen dobrych wieści – Sad Smiles wystąpili m.in. na Jarocin Festivalu, OFF Festivalu oraz Watermill w Görlitz (Niemcy).
Ich ostatnie trzy single „Miasto Marzeń”, „Nie mogę” i „Świat doskonały” emitowane były w kilkunastu stacjach radiowych z Czwórką, Radiem 357 (Piosenka Dnia) i Radiem Nowy Świat na czele.
Ciężko tym zdolnym nastolatkom przydzielić konkretne role w zespole, ponieważ każdy z nich gra na wielu instrumentach – pomiędzy piosenkami zamieniają się nimi lawirując z gracją między kablami i mikrofonami.
Nie można też zamknąć ich w jednym gatunku muzycznym. To przede wszystkim alternatywny rock, ale nie tylko… Jedno jest pewno – jest tu pasja i energia. Dużo energii!
 
Sprawdź: www.facebook.com/SadSmilesBand lub www.instagram.com/sad.smiles.band
- jesteśmy też na YouTube i TikToku
 
Zespołem opiekuje się Agencja Koncertowa Borówka Music
www.facebook.com/borowkamusic oraz www.instagram.com/borowkamusic
 
Wejście 40zł
 
Rezerwacje : 798 110 522, 506 800 055