Wydarzenia

 
 
 
 
 

Karolina Jop !!!

25 listopada

godz 20.00

Zapraszam na autorski wieczór.

Pochillujemy wspólnie do wszystkich moich ulubionych piosenek z debiutanckiej płyty “Ventrem”. Zaśpiewam również swój nowy singiel "Na Zaś".
Dla wszystkich nowoprzybyłych: od kilku lat tworzę muzykę bliższą do popu alternatywnego. Jestem autorką wszystkich moich tekstów, przelewam tam moje uczucia oraz emocje. Muzyka jest spokojna i na pewno pozwoli Wam wejść w przyjemny stan relaksu w ten niedzielny wieczór.  Śpiewać będę ja, a przy akompaniamencie Piotra Kępa! Zachęcam Was do dołączenia się do mnie. Żeby lepiej się przygotować i poznać moje piosenki zapraszam na mojego Spotify https://spoti.fi/2TSBXcf Pośpiewamy razem!
Do zobaczenia!
 
Wejście 15zł
 
25 listopada
godz.20.00
ul.Zachodnia 38
Łomianki

 

 

Bolewski & Tubis-Obywatel Jazz !!!

03 grudnia

godz.20.00

Bolewski & Tubis to wyjątkowy i oryginalny w skali kraju duet: Radosław Bolewski – wokal, perkusja oraz Maciej Tubis – fortepian i syntezator basowy. Ich muzyka określana jest jako wysmakowany balans między jazzem a muzyką pop w odważnej improwizowanej odsłonie. Mają na koncie doskonale przyjęty projekt “Obywatel Jazz” poświęcony twórczości Grzegorza Ciechowskiego, z którym od 2021 roku koncertują w wielu miastach Polski.
Program “Obywatel Jazz” umacnia pamięć o nieodżałowanym Grzegorzu Ciechowskim. Jego muzyka inkarnuje się w sztuce innych artystów. Bolewski & Tubis postanowili przypomnieć część repertuaru Obywatela G.C. i Republiki w wyjątkowych, pełnych energii i improwizacji aranżacjach.
Zespół wydał także dwie autorskie płyty: “Lunatyk 2018” i “Bez końca” 2020 doskonale przyjęte przez publiczność i dziennikarzy muzycznych.
“Koncerty i spotkania z publicznością dają nam najwięcej satysfakcji, a słuchacze mówią, że na scenie tworzymy tyle dźwięków, ile musiałby zagrać kwartet” – mówią o sobie.
Wejście 40zł
 
03 grudnia
godz.20.00
 
ul.Zachodnia 38
Łomianki
 

Kuba Sienkiewicz !!!

09 grudnia

godzina 20.00

Kuba Sienkiewicz, lider Elektrycznych Gitar, kompozytor takich utworów jak Kiler, Co Ty tutaj robisz, To już jest koniec ...w solowej odsłonie.
 
Lemon Tree
ul.Zachodnia 38
 
Wejście 40zł