Wydarzenia styczeń 2022

Mundinova w Lemon Tree !
Drodzy,
z wielką radością zapraszamy Was na zimową akustyczną podróż dźwiękową, wyczarowaną z brzmień gitary akustycznej, gitary basowej, kontrabasu i głosu.
Mundinova.
☆czas:21 stycznia 2022r.(piątek)
☆miejsce: Lemon Tree (Łomianki)
☆bilety: 30 zł (do nabycia przed wejściem na koncert)
 
O NAS:
Trzon zespołu stanowią Dorota Kołodziej (głos), Marzena Cybulka (gitara basowa, kontrabas) oraz Michał Wilczyński (gitary). Artyści spotkali się w 2017 roku z zamysłem, by tworzyć muzykę unikalną, poruszającą, oszczędną w środkach wyrazu, wyrywając się jednocześnie z utartych ram stylistycznych klasyfikacji. Zestawienie charyzmatycznej barwy głosu wokalistki z około- jazzowymi harmoniami oraz zaskakującymi rozwiązaniami aranżacyjnymi, doprowadziło do powstania silnej eksplozji ładunku twórczego w postaci MUNDINOVA.
W lipcu 2020 roku zespół zadebiutował albumem „W drodze”, nakładem wydawnictwa Mundi Art, z gościnnym udziałem Dariusza Kaliszuka (perkusja, instrumenty perkusyjne) oraz Mateusza Szemraja (oud, rubab, baglama).
Obecnie grupa pracuje nad drugim albumem zatytułowanym "Fantom", którego premiera przewidziana jest na początek 2022 roku.
POSŁUCHAJ:
 
 
Solid Rock tribute to Dire Straits !
☆czas:26 stycznia 2022r.(piątek)
☆miejsce: Lemon Tree (Łomianki)
☆bilety: 30 zł (do nabycia przed wejściem na koncert)
Zespół Dire Straits ma swoich fanów na całym świecie, mimo że już razem nie grają od dwóch dekad. Ale dzięki takim zespołom jak Solid Rock, można nadal cieszyć się ich muzyką na żywo. Ponieważ Romeo & Juliet, Brathers in arms, Sultans of swing najlepiej brzmią na żywo.
https://www.facebook.com/SolidRock.DireStraits.cover.band/videos/367155434841214
Zapraszamy
 
Jam sassion na 30 final WOŚP !!!
☆czas:30 stycznia 2022r.(piątek)
☆miejsce: Lemon Tree (Łomianki)
Tradycyjnie jak co roku zapraszamy na Wielki Finał!!! Tym razem już 30, a w Lemon Tree chyba 9 🙂 Zaczynamy od 15 i będziemy grać do końca świata, albo i dłużej 🙂
Podczas finału odbędzie się jam sassion, chętnych artystów zapraszamy do wsparcia naszej WOŚPowej sceny. A rogrywać będzie zespół Kuby Gołębiewskiego!!!
A tu link do naszej eskarbonki https://eskarbonka.wosp.org.pl/h5kzyd...